משטרת האופנה

טרנדים באים והולכים אבל כמו טרנד התחיל מאיפשהו ועם השנים והעשורים , הטרנדים השונים חזרו בווריאציות שונות , לפעמים גם באמירה שונה .

החורף האחרון חזרו ובגדול טרנד המגפיים הגבוהים מעל לברך ויש כאלה כן כן שמגיעות קרוב לירכיים כן כן זה השדרוג של הטרנד אז בואו נבין מאיפה הטרנד הזה הגיע אלינו החורף ואיך עושים את זה נכון .

כתבה משנות ה70 בארהב “the young look in high fashion “
בחורה משנות ה70 בניו יורק

שנות ה70 התאפיינו בהרבה טרנדים חלקם התחלפו מאוד מהר , אחד מהם היה הטרנד של המגפיים מהברך ומעלה , מה שאתם רואים פה בתמונות ארכיוני ביותר בתמונה הראשונה אפשר לראות כתבה שמהללת את הטרנד ובתמונה השניה תמונה שממחישה אותה , בתחילתן המגפיים נוצרו כדי לתת מענה לאנשים שעובדים באדמה ומתמודדים עם תנאי מזג אוויר לאחר מכן זה נהפך לפריט אופנה משודרג וחשוב ביותר בחורף !

בואו נעבור אלינו , איך נאמץ את הטרנד נכון בעצם ? שזאת השאלה הבאה והעיקרית אני חושבת , והנה לכן הכללים הבאים:

לדעתי אם אתן מתלבטות מה לקנות עדיפות מספר אחת היא או לשחור קלאסי או לבן מעור השחור בדרכ מגיע צמוד לרוב מבד גם יהיה יותר יפה ואילו הלבן לרוב כמו בתמונה מעור ( לא חייב אמיתי אני לא בעד עור אמיתי ) שפיצי או מעוגל הכי יפה .

מומלץ ביותר לשים על שמלות מה שמדגיש מראה נשי ולבחורות יותר נמוכות נותן אשליה של גובה , אופציה נוספת זה לנעול אותם עם חולצות ארוכות צמודות ולא סריגים עם שורט .

אופציה שלישית לעל מה נכון לשים את המגפיים המדוברים זה עם חצאיות שמותאמות לחורף , דגש קטן לגבי מכנסיים אפשרי ללבוש על מכנסיים צמודים לדוגמא מכנסי עור , אבל לא מומלץ מאבד מהמראה של המגף ובולע אותו .

אזהרת טרנד ! לא יודעת אם שמעתן או לא אבל בזמן האחרון יש טרנד חדש ומזעזע מבחינתי זה טרנד המגפיים הגבוהות שמכסות את כל הרגל ובאות בצורת מכנס /מגף לא מומלץ מנמיך ומוציא את הגוף מפרופורציה לא מובן ולא מומלץ לדעתי , לכל שאלה או שיתוף פעולה ניתן לפנות אלי בפרטי להשאיר הודעה באתר או באינסטגרם juli_eid נשיקות .

בלוג בוורדפרס.קום.
%d בלוגרים אהבו את זה: