סטייל בהקיץ

כולנו התחלנו לחלום בהקיץ ללא ספק לאחרונה ולמה למי שלא יודע? ג׳אן וסנאם נכנסו לחיים שלנו לא מזמן בערוץ ויווה בסדרה חלומות בהקיץ שמספרת בעצם על 2 אחים שלוקחים פיקוד על משרד הפרסום שמשאיר בידיים אבא שלהם , לילה וסנאם 2 אחיות שחיות בשכונה עממית , לילה האחות שמבחינת ההורים מביאה גאווה עובדת בחברה של האחים ואילו סנאם האחות שעובדת במכולת ולא רוצה להתקדם , כאשר סנאם מתחילה לעבוד גם בחברה שם הכל משתנה , שם בעצם מתחילה עלילת הסיפור , אבל כמובן היום לא באנו לספר על הסדרה אלא על הסטייל של ה- כוכבים שלה סנאם וג׳אן.

נתחיל מדמאט בת ה27 שהתחילה את הקריירה בגיל 20 אך הפריצה הגיעה בגיל 27, קלאסית וספורטיבית במקביל אוהבת מאוד בחיים האמיתיים שלה את הצבע השחור והלבן נמוכה ומוחטבת , למי שמתסכל באינסטגרם של דמאט רואה שהיא מרבה להתאמן לעלות על בגדי ספורט , הרבה מהאינסטגרם שלה באמת נוטה יותר ללקוח הספורטיבי , אבל גם תוכלו לראות שם המון שמלות מעצבים עם צבעים נועזים כחול רויאל , צהוב וכו . תלתלים או שיער מורם בחלקו ככה תראו אותה ברוב הפעמים.

נעבור לג׳אן אהוב הבנות במיוחד הישראליות שלנו שקבוע מעלות תמונות מחכות שיגיע ועוקבות באופן הדוק . ג׳אן למד עריכת דין בעבר סיים לפני 7 שנים , אפילו הספיק לפתוח משרד לעורכי דין ונטש את המקצוע לטובת המשחק והמסך , יודע 3 שפות באופן שוטף בן 29 .

הסטייל של ג׳אן נוטה לסטייל היפסטרי , למכופתרות פתוחות באזור החזה, ג׳אן שבסדרה מופיע בכל פרק עם המון תכשיטים וטבעות עליו , בין קוקו אסוף לשיער פרוע ומפוזר לבין השיער הקצוץ יותר שהיה לג׳אן בעבר.

הרבה מעריצות מתחילת הסדרה דיברו בעיקר על כמה שהסדרה קלילה וכיפית ומלאה בסטייל עוד מתחילת הסדרה זה משהו שתמיד ציינו הסטייל של הכוכבים שלנו סנאם וג׳אן שקצת דומה אפילו , ג׳אן בעצמו ציין בתחילת הסדרה בראיון לטלוויזיה הטורקית שבתחילת הצילומים הכוכבים הביאו בגדים מהבית ולא היו בגדים על הסט שזה משהו שנוצר במהלך הצילומים .

בלוג בוורדפרס.קום.
%d בלוגרים אהבו את זה: