Netflix time

היי אהובים , לאפעם ולא פעמיים יצא לנו לאוהבי ומנויי הנטפליקס לשבת מול הנטפליקס ולזפזפ המון , תוך ניסיון למצוא סרט טוב לראות או איזה סדרה חדשה ממכרת.

את הכתבה הזאת כל מי שצופה בנטפליקס מאוד יאהב , כי בכתבה הזאת אני הולכת לתת לעם שבעייה של מומלצים להתחיל לחרוש אחד אחד .

ראשון מגיע הסרט שישייה –

אב לעתיד מגלה שהוא בעצם חלק משישייה, ויוצא למסע פרוע כדי לפגוש את משפחתו האבודה הסרט הזה בתור אחת שראתה אותו פעמיים יפים אותכם מצחוק למה ? כי כל דמות ודמות יותר מצחיקה מהשנייה שבמהלך הסרט האב מכיר את אמא שלו ו5 האחים הנוספים שלו רגע לפני שאשתו יולדת , סרט קליל מצחיק חדש בנטפליקס . בכיכובו של מרלון ואיאנס, המגלם את דמויותיהם של כל ששת האחים והאחיות

הסרט השני בקטגוריה הוא רווקות

סרט בספרדית , בן הזוג של אנה נפרד ממנה והיא נאלצת לגנוז את החלום להתחתן. כדי להתגבר ולהמשיך הלאה, היא נרשמת לקורס לנשים שמחפשות בעל , סרט קומדיה מצחיק בוא אנה יוצאת למסע , למצוא את הבעל על הדרך ההורים שלה מתגרשים , היא ממציאה היריון מדומה וכשבסוף מבינה שחתן זה לא מה שהיא מחפשת אנה מתחילה לחיות.

אליטה –

אליטה זאת סדרה מספרד בה שלושה בני נוער ממעמד הפועלים נרשמים לבית הספר הפרטי האקסקלוסיבי ביותר בספרד. ההתנגשות בינם לבין התלמידים העשירים מובילה לרצח של אחת הבנות ומתחילה חקירה סביב הרצח שלה , בה האנשים ממעמד הפועלים נרדפים בגלל הרצח למרות שלא ביצעו אותו , סדרה סוחפת שיש בה הכל אהבה , צחוק , בכי ומתח בת 2 עונות וכנראה גם עונה שלישית בדרך לאחר שהעונה השנייה הסתיימה בתעלומה נוספת .

בפנים –

בפנים זאת סדרה גם בספרדית בת 4 עונות סוחפת וממכרת שגם גברים גם נשים חייבים לראות , מדובר על בחורה צעירה שנשלחת למאסר על מעילה שביצעה עבור בן זוגה הערמומי. כשהמציאות הקשוחה של הכלא מקלפת ממנה את שרידי התמימות האחרונים, היא מבינה שעליה ללמוד לשרוד – ומהר. מקרנה כוכבת הסדרה נכנסת לכלא בתור בחורה חלשה שחשבה שהגיעה לכמה ימים , כאשר היא מבינה את המציאות בכלא היא עושה הכל כדי לצאת משם, תוך כדי שולטת בכלא , ההורים שלה מתים והסוף בעונה הרביעית של כל זה יפתיע אותכם .

בים האדום –

בים האדום , סרט באנגלית שמספר את הסיפור של יהודי אתיופיה ואת עלייתם לארץ , סרט שמספר על סיפור שנרקם במוסד ללא ידיעת אף אחד , להבאת יהודי אתיופיה דרך סודן והבאתם בשלום לארץ . סוכנים חשאיים פותחים בית מלון מפוברק לתיירים אמיתיים כסיפור כיסוי להברחת אלפי פליטים אתיופים לחוף מבטחים. מבוסס על אירועים אמיתיים.

אובססיה סודית –

סרט נוסף על סיפור אובססיה מטורף , מתח אהבה אובססיבית ושפיכת דמים בעקבותיה . אחרי שהותקפה באכזריות, ג'ניפר מתעוררת מתרדמת ומגלה שהיא לא זוכרת דבר. בעלה המסור מטפל בה, אבל מהר מאוד היא מבינה שעדיין נשקפת לה סכנה , מכיוון שהבעל הוא בעצם לא בעלה אלא גנב את הזהות של בעלה האמיתי והרג אותו , מהר מאוד מתפתח הסרט למותחן וכשהמשטרה מגלה שמסרו את האישה לגבר הלא נכון מתחיל מותחן מרתק .

ואחרון חביב אלי-

אלי זאת סדרה על סיפור ארץ ישראלי נוסף , כשנטפליקס החליטו לקחת את סשה ברון כהן ולתת לו את הדמות של אלי סוכן המוסד הידוע לכולנו משנות ה60 , זכינו לקבל סדרה עוצרת נשימה שמבוססת על האירועים האמיתיים . שנות השישים. פקיד ישראלי מגויס למוסד, יורד למחתרת ויוצא למשימת ריגול מסוכנת וארוכה בסוריה , סדרה מרגשת עוזרת לנו להכיר את אלי כהן יותר מקרוב ויגרום לכולכם לסיים את הסדרה ביום אחד .

בלוג בוורדפרס.קום.
%d בלוגרים אהבו את זה: